ÖNCEKİ SAYFA

SESSION VICTIM

Bir canlı performansta ya da DJ setinin ortalarında ruh ile daha içsel bağlantı kurabilen başka bir kişi daha göremezsiniz. Canlı performansları sahip oldukları enerji seviyesinin daha derinine inmeleri için bir motivasyon olmuştur.

Berlin Loftus Hall, Boiler Room ve Londra Fabric gibi önemli mekanlarda sahne alan ve insanın adeta ruhuna işleyen canlı performansları ve yaptıkları müthiş remixlerle üne kavuşan Alman ikili Session Victim, Matthias Reiling ve Hauke Freer’den oluşuyor.

House müzik menşeine sıkı sıkıya bağlı kalan; ama bir yandan da techno ve nudisco referanslı melodileri, soul, funk ve jazz’ın vintage güzelliklerini basgitar ve elektronik altyapı ile çeşitlendirdikleri performansları ile tanınan ikili, Wolf Music, Permanent Vacation ve ilk albümlerini yayınladıkları Delusion of Grandeur gibi kaliteli etiketleri takip eden Move D ve Rainer Trüby gibi DJ ve prodüktörler için aranan bir remix ikilisi.

Chill-Out Festival Istanbul 2015’te de sahne alan ikilinin canlı performanslarına bizzat şahit olanlar, Matthias Reiling’in çaldığı müziğin içinde nasıl kendinden geçerek, unutulmaz bir performans sergilediğini hatırlarlar.

Kaçıranlar ve bir kez daha o müziğin içinde kaybolmak isteyenler için Session Victim, canlı performansıyla 17 Temmuz’da Electronica Festival 2015 sahnesinde!