ÖNCEKİ SAYFA

ALI LOVE

1979 doğumlu İngiliz müzisyen, söz yazarı ve DJ Alexander Williams aka Ali Love, solo performansları, dahil olduğu House oluşumu Hot Natured ve Luca C ile birlikte kurdukları Infinity Ink’in üyesi olarak bir çok projede yer alıyor.

2006 yılında kendi bağımsız plak şirketi “I Love Records” ‘dan ,“K-Hole” ve “Camera on a Pole” adlı ilk single’larını yayınlayan Ali Love, 2007’de ilk büyük single’ı “Secret Sunday Lover” ve sonrasında Columbia Records’dan yayınlanan “Late Night Session” ile müzik severlerin ilgi odağı oldu.

2011 yılında, Justice için yazdığı ve söylediği “Civilization” single’ı, Katy Perry, David Beckham ve B.o.B. gibi isimlerin başrolde oynadığı “Adidas All In” reklamının da müziği oldu.

Yakın dostu Luca C ile birlikte kurdukları Infinity Ink ile, Hot Creations’dan yayınladıkları ilk parçaları “Games” ‘in başarısını, Youtube’da 10 Milyon’un üzerinde dinlenme rekoru kıran “Infinity” parçalarıyla tamamladılar.

The Great Escape Festival, Bestival, Sonar, Glastonbury ve Space Ibiza gibi festivallerde canlı performanslarıyla kendisine hayran kaldığımız Ali Love, yeni çıkardığı “P.U.M.P” isimli albümündeki parçalarıyla 18 Temmuz’da Electronica Festival Çeşme 2015 sahnesinde!