ÖNCEKİ SAYFA

OMUR & ALTAN

Altan Balgır, profesyonel DJ’lik anlamındaki ilk adımını bu işin okulu olarak sayılabilecek FG 93.7 de attıktan sonra 2004 senesinde kendi radyo şovunu hazırlamaya başladı. İçinde her zaman Techno müzik tutkusu olmasına rağmen müziğin tek düzelik ile sınırlı kalamayacağına inanan ve bundan dolayı setlerinde Pre Disco'dan Nu Disco'ya House'tan Deep Tech ve Tech House'a kadar bir çok türe yer vermeyi ve geniş bir yelpazede sunduğu müziğini kompozisyon halinde dinlenilecek bir şekle getirebilmeyi başarmaktadır.

Geniş bir müzik bilgisine ve alt yapısına sahip olmasından dolayı Chill Out Festival, Electronica Festival ve Global Gathering gibi farklı konseptlerde ve Türkiye'nin önemli festival ve organizasyonlarında yurt içinden ve yurt dışından olmak üzere pek çok sanatçı ile aynı sahneyi alma şansını yakalamıştır.

Uzun bir süre İstanbul’un en popüler kulüplerinden Anjelique,Wan-na ve Reina’da resident DJ’lik yapan Ömür Sarı, şu an FG 93.7’de prodüksiyon ekibinde yer almakta ve haftalık radyo programına devam etmektedir.