ÖNCEKİ SAYFA

ELI & FUR

2012’den beri sıkça sahnede gördüğümüz Londra’lı ikili Eli & Fur, elektronik melodiler ve baştan çıkarıcı, duygusal vokallerle, Londra’dan Dubai’ye tüm dans pistlerini hipnotize ederek, kendilerine has bir müzik tarzıyla karşımızda.

16 yaşında lisede tanışan ve müziğe olan tutkularıyla yakın dost olan ikili, Londra’daki ev partilerinde DJ’lik yaparak çalmaya başladılar. Şimdi ise, nefes kesici setleriyle tanınan ikilinin sahne aldığı bazı festivaller ise, Creamfields, Dimensions ve Glastonbury.

Gençlik yıllarından beri şarkı yazarlığı da yapan ikilinin bu alanda da ne kadar başarılı olduğunu görmek isterseniz, Soundcloud’da 500.000’in üzerinde dinlenen ve Hype Machine’de 3. Sıraya yükselen “You’re So High” adlı parçalarını dinlemenizi öneririz.

Eli & Fur’un müzikal gelişimindeki özgünlüğü ise, prodüksiyonlarındaki House alt yapılarına Garage, Techno, RnB ve Acid türlerini mixleyerek benimsedikleri eklektik tarza borçluyuz.

Elektronik müzik sahnesinde adeta yıldızlaşan bu güzel ikili, DJ setleriyle 18 Temmuz Cumartesi günü Electronica Festival Çeşme 2015 sahnesinde!