ÖNCEKİ SAYFA

RE.YOU

Küçük yaşlarda severek oynamaya başladığı basketbolu, yaralandığı için bırakmak zorunda kalan Marius Maier aka Re.You, bir hayalinden vazgeçerek bir sonraki hayalinin peşinden koşmaya karar verdi ve kendi çabasıyla prodüktörlüğe başladı. Keinemusic ekibiyle tanışan Re.You kısa sürede müziğini herkese sevdirerek, Rampa ile uzun soluklu müzikal bir partnerliğe imza attı ve DJ’liğe başlama kararı aldı.

Rampa ile birlikte çıkardıkları ilk single’ı “Work” ile birlikte, yıldızı parlayan Re.You, 2011’de yayınladığı “Ghost” isimli parçasıyla Sven Väth’ın “Sound Of The Season” adlı derlemesinde yer aldı ve bu adım, ona ciddi bir ün kazandırdı. Re.You, en gözde başarısını, Lana Del Rey’in “Video Games” parçasına yaptığı remix ile kazandı. 2012, ardı ardına çıkardığı “Junction”, “Yeah Yeah Yeah”, “Falling” ve “Fever” gibi parçalarıyla Re.You için bir dönüm noktası oldu.

Mobilee Records, Cocoon, Keinemusik ve Souvenir Music plak şirketleriyle çalışan Re.You, 17 Temmuz’da Electronica Festival Çeşme 2015 sahnesinde!