ÖNCEKİ SAYFA

TERRANOVA

Elektronik dans müzik ikilisi Terranova, ünlü DJ ve prodüktörler Fetisch ve &ME; ‘den oluşuyor.

Berlin’de doğan ve Paris’te yaşayan Fetisch, Londra, New York ve Brüksel gibi farklı şehirlerde yetiştiği için müzikal kültürünü de o kadar geliştiriyor. Fetisch’in elektronik müzik bilgisi, sahnedeki enerjisi kadar geniş ve güçlü.

1996 yılında Terranova’yı bir kaç vokalistle birlikte punk, electronica, house ve hiphop türlerinin karışımlarını yorumlayan bir proje olarak kurduktan sonra, Manuel Göttsching (‘Tokyo Tower’), Ari-up (The Slits), Tricky, Mike Ladd, Kaos, Cath Coffey ve Princess Superstar gibi bir çok partner ve dağıtımcıyla çalıştılar.

Fetisch, 2007’de Keinemusic Plak Şirketi’nin kurucusu olan &ME; ile çalışmaya başladı. “So Strong” ve “ I Want To Go” adlı ciki single’larından sonra, 2012’de deep house, pop ve electronica karışımı olan “Hotel Amour” albümünü yayınladılar.

Fetisch, &ME; ile birlikte müzikal çalışmalarına ve meşhur act’leri olan The Lottergirls’de yer almaya devam ediyor. Tiyatrolar ve filmler için soundtrack besteleyen ve üreten bu ikili, aynı zamanda Gui Boratto, Ennio Morricone, Roxy Music, New Order gibi gruplara da remixleriyle destek veriyorlar.

Müzikte hiç bir sınırın olmadığını düşünen bu ikiliyi, Electronica Festival Çeşme 2015 sahnesinde canlı izlediğinizde siz de hak vereceksiniz.