main page festival info artists media & downloads festival history & gallery contact & travel press page ticket info stages & line-up
       

 

HERCULES & LOVE AFFAIR (A.B.D.)
http://www.facebook.com/herculesandloveaffair

Hepsi birbirinden önemli sanatçıların toplamından oluşan HERCULES & LOVE AFFAIR, New York’un yeni disco ve house akımını en gösterişli ve zengin şekilde temsil ediyor. Dans müziğinde yeni bir çağ başlatan “Blind” parçalarıyla en büyük çıkışlarını yapıp müzik endüstrisini bir daha asla eski haline dönemeyecek şekilde sarsan grup ‘You Belong’, ‘My House’, ‘Athene’, ‘Painted Eyes’, ‘Falling’ gibi hitlerle her geçen gün daha ışıltılı bir şekilde parlamaya devam etti.

New York underground müzik sahnesinin en önemli isimlerinden Andy Butler önderliğinde, Kim Ann, Aerea Negrot, Shaun J. Wright gibi ikonik müzisyenlerin olağanüstü yaratıcıklıktaki birleşimi, sıradışı sahne performanslarında çok net bir şekilde anlam kazanıyor.

LCD Soundsystem ve The Rapture gibi gruplarla beraber DFA Records filosunun amiral gemilerini oluşturan Hercules & Love Affair’in ülkemizdeki her konserine büyük ilgi göstermiş olan geniş hayran kitlesiyle ilk açık hava buluşması muhteşem Parkorman atmosferinde gerçekleşiyor.

 
Festival biletleri tüm Biletix perakende satış noktaları, Garanti Paramatikler ve biletix.com internet sitesinde satışa sunulmuştur.


 
 

 

main page festival info artists media & downloads festival history & gallery contact & travel press page ticket info stages & line-up