main page festival info artists media & downloads festival history & gallery contact & travel press page ticket info stages & line-up
       

 

W&W (Hollanda)
http://www.wandwmusic.com/
http://www.facebook.com/wandwofficial

Trance müziğin geleceği ile ilgili bulanıklığı ve soru işaretlerini paramparça ederek ışıl ışıl bir geleceği müzik dünyasına en yüksek çözünürlükte gösteren W&W, elbette hiç vakit kaybetmeden bu müzikteki en iyi vizyona sahip kişi olan Armin Van Buuren’in bembeyaz melek kanatları altında korumaya alındı. Bu sayede yükselişlerinin ivmesi katlanarak artan Ward van der Harst ve Williem van Hanegem, beklenenin aksine, bu noktadan sonra yaratıcılık seviyelerini en üst noktaya taşıdılar.

2011 yılında Armada Music çatısı altında arka arkaya çıkan AK-47, Twist, Phantom parçalarıyla ünlerine ün katıp ve sürekli sayısı artan kitleleri peşlerinden sürüklemeye devam ettiler.
 
Armada Music etiketiyle çıkan Invasion isimli parçaları A State of Trance 550 Dünya Turunun resmi parçası seçilen W&W; Aly & Filla, Delirium ve Marcel Woods gibi isimlere yaptıkları remix'lerle de gündemden hiç düşmüyor. Trance müziğe duydukları tutku ile hızını alamayan ikili, Armada Music çatısı altındaki Mainstage Records isimli plak şirketleriyle yeni jenerasyonun hızla yükselen prodüktörlerine yer vermeye başladılar.

Son dönemde yaptıkları muhteşem çıkışla elektronik müzik sahnesinin en taze, heyecan verici ve aranan ikilisi haline gelen W&W, A State of Trance, Global Gathering gibi efsanevi parti konseptlerindeki muhteşem performanslarının ardından Burn ELECTRONICA FESTIVAL ISTANBUL 2012'de!

 
Festival biletleri tüm Biletix perakende satış noktaları, Garanti Paramatikler ve biletix.com internet sitesinde satışa sunulmuştur.


 
 

 

main page festival info artists media & downloads festival history & gallery contact & travel press page ticket info stages & line-up