main page festival info artists media & downloads festival history & gallery contact & travel press page ticket info stages & line-up
       

 

THE REVENGE (İskoçya)
http://www.therevenge.co.uk
http://www.facebook.com/therevengeuk
http://soundcloud.com/the-revenge

Rock, soul ve funk müziklerden aldığı ilhamı, babasının drum machine ve sampler’ıyla başlayan prodüksiyon kariyeriyle birleşince The Revenge olarak bilinen Greame Clark’ın re-edit furyasının en önemli mimarlarından biri olması kaçınılmaz oldu. Elbette The Revenge gibi müzikal yeteneklerin mühendis zekasıyla birleştiği orijinal bir kişiliğin herhangi bir trendle bağdaşması ve yitip gitmesi söz konusu bile değildi. Re-edit trendinin ve düşük tempolu ama güçlü altyapıya sahip dans müziğinin en önemli ismi olmasına rağmen sürekli yenilikler peşinde koşan The Revenge yeni nesil underground müzik sahnesinin kült’lerinden biri olarak dünyanın her yanında sadık hayran kitleleri edindi.

Deportivo Street Team, OOFT!, Cronk Family Enterprises, 6th Borough Project ve The Hong Kong Micros projeleriyle de tanınan The Revenge, kurucusu olduğu 3 plak şirketinden özellikle Instruments of Rapture ile önemli başarılara imza atıyor.

Karanlık ve ufak kulüplerin, yavaş ve seksi dansların efendisi The Revenge, Burn ELECTRONICA FESTIVAL ISTANBUL 2012’de vücut hareketleri ile kalp ritminin ters hızda çalışmasına neden olacak.

 

 
Festival biletleri tüm Biletix perakende satış noktaları, Garanti Paramatikler ve biletix.com internet sitesinde satışa sunulmuştur.


 
 

 

main page festival info artists media & downloads festival history & gallery contact & travel press page ticket info stages & line-up