main page festival info artists media & downloads festival history & gallery contact & travel press page ticket info stages & line-up
       

 

KAISERDISCO (Almanya)
http://www.kaiserdisco.net
http://www.facebook.com/kaiserdiscoMusic

Benzersiz groovy techno ve tech-house tarzıyla tüm dünyada 2008 yılından bu yana Hamburg merkezli sarsıntılara neden olan Kaiserdisco,  2012 yılında zirveye çıkan kariyerlerinin büyük partiler ve festivallerle dolu programında, festivalin en yüksek tempolu anlarına imza atmak için, 23 Haziran tarihinde ilk kez İstanbul'a geliyor.

Almanya’da olmalarına rağmen etraflarında olup bitene tamamen kayıtsız kalarak inandıkları ve sevdikleri yolda ilerleyen ikili, bu tutarlılıkları sayesinde Drumcode, 100% Pure, Strictly Rhythm, Toolroom, My Best Friend, Global Underground gibi plak şirketlerinin aranılan sanatçıları haline geldiler.

2012 yılının Nisan ayında kurdukları kendi plak şirketleri KD Music ile kendi tarzlarını daha baskın bir şekilde ortaya koymaya başladılar.

Techno’nun saf bir dolgunlukla kulaklara ulaştığı Kaiserdisco haline şahit olmak için 23 Haziran gecesi Burn ELECTRONICA FESTIVAL ISTANBUL 2012  Dance Arena’da olmanız  yeterli.

 
Festival biletleri tüm Biletix perakende satış noktaları, Garanti Paramatikler ve biletix.com internet sitesinde satışa sunulmuştur.


 
 

 

main page festival info artists media & downloads festival history & gallery contact & travel press page ticket info stages & line-up